Op allerlei terreinen zijn we volop in voorbereiding. Zo gaan de onderhandelingen over de verkoop van de praktijk weer een nieuwe fase in. Het huis wordt dagelijks goed bekeken op Funda, maar onze koper heeft zich nog niet bij ons gemeld.
De meeste mensen binnen en buiten Zeewolde zijn ondertussen door ons op de hoogte gebracht van onze plannen. Deze week komen we in de best gelezen plaatselijke krant “de
Zeewolder Actueel”. Birgitte heeft koffie ochtenden/avond georganiseerd, waar ze ons avontuur heeft kunnen vertellen en ook mensen warm heeft kunnen maken voor het werk in Swaziland. Verder zijn er ook gesprekken geweest met andere partijen, die ons toekomstig werk voor wezen een warm hart toe dragen.
Binky, onze hond, gaat natuurlijk ook mee, maar dit heeft flink wat voeten in de aarde. Voor ons als gezin ondenkbaar dat zij niet mee zou kunnen verhuizen, dus we gaan ons best hiervoor doen.
Ondertussen zijn we druk bezig met sponsoracties. Er staan zowel eenmalige acties op touw, maar ook acties waarmee we een continue support willen gaan verwerven. Deze acties staan in de startblokken en we hopen jullie hierover de volgende keer meer te kunnen berichten.
Als gezin zijn we verlangend om zo snel mogelijk weg te kunnen gaan, maar een goede voorbereiding is het halve werk. In Mbabane wordt al uitgekeken naar onze komst, door de staf van YWAM en ook door het hoofd van de Internation School, waar de contacten mee zijn gelegd.